sklep z panelami firmy Parador

Jesteśmy fachową firmą zajmującą się dystrybucją najlepszych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających wymaganiom współczesnych, wymagających klientów. Nasz sklep internetowy istnieje na rynku już od dziesięciu lat i każdego dnia zyskuje coraz to lepsze opinie wśród nabywających. Funkcjonujemy w branży od 20 lat i bez ustanku się rozwijamy proponując najlepsze rozwiązania znane dzisiejszemu rynkowi.

Panele podłogowe – elegancja, prostota oraz minimalizm w jednym

Tworząc sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – pragnęliśmy dać naszym konsumentom to, czego nie odnajdą wśród konkurencyjnych firm. Liczne rekomendacje potwierdzają, że ten cel został osiągnięty, co dla naszej profesjonalnej kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym rozróżniają się nasze panele podłogowe?

•             Prosty montaż – panele znajdujące się w opisującej nas szerokiej ofercie montowane są metodą bezklejową, na tak nazwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest nadzwyczajnymi, samozatrzaskowymi piórami. Prekursorska posadzka pojawia się błyskawicznie i nie wymagane są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Niska cena – Parador sklep zaistniał z myślą o każdym kliencie, dlatego panele odnajdujące się w opisującej nas ofercie znamionują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Interesujący, modny design – nietuzinkowe wzornictwo powoduje, że nasze panele wyglądają niczym oryginalne, naturalne drzewo! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie posadzek w czystości nie powoduje jakichkolwiek kłopotów!

•             Trwałość i odporność na uszkodzenia – na nasze panele udzielana jest gwarancja producenta, to naturalnie dzięki czemu zyskują Państwo pełne przekonanie, że nowa podłoga będzie akompaniować Wam w nienagannym stanie przez długie lata!

 

Oczekuje na Ciebie zespół fachowych sprzedawców!

Nasza firma funkcjonuje w oparciu o jasną oraz obowiązkową politykę. Wśród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, jacy zawsze służą konsumentom profesjonalną poradą oraz pomocą w wyborze należytego modelu paneli. Nie polecamy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie posiadamy w swojej ogromnej ofercie. To fundament, na jakim od początku działalności oparliśmy budowę marki.

 

Oferta dla najbardziej wymagających

Wiemy, że wśród naszych klientów są również tacy, dla jakich panele to zdecydowanie za mało! Naturalnie dla nich posiadamy w swoim asortymencie najlepszej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi powłokami lakieru ochronnego. Ich zestaw nie różni się od montażu paneli podłogowych. Jednakowo jak one deski układa się metodą bezklejową.

Podłoga w jeden dzień!

Czasy, w których na wymarzoną podłogę wypada było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! Obecnie nawet największą powierzchnię wolno wykończyć w maksymalnie kilka dni. Wykwalifikowani zawodowcy często potrzebują jedynie paru godzin. To znacznie reorganizuje proces remontu i zapewnia szansę na wielkie oszczędności!

Pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do zaznajomienia się z naszym całkowitym asortymentem oraz do zakupów. Jeśli nurtują Państwa jakiekolwiek zapytania bądź wątpliwości zachęcamy też do kontaktu a z przyjemnością na wszelkie odpowiemy!

Źródło: sklep z panelami firmy parador

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *